Frame Sets

Sağlam Satrai kadro setleri 4130 chromoly’den üretildi. Sizi Dünya’nın herhangi bir yerine hazır. Geniş kadro açıklığı ile 2,35 inç genişliğinde lastik genişliğini destekler. 26’’ kadro yapısı ile sağlam jant setleri kurmanıza olanak verir. Kadro üzerinde hem V fren hem disk fren desteği bulunmaktadır. Fren tipinden hoşnut kalmadığınızda kadro değiştirmenize gerek kalmaz.

 

Kısa chainstay uzunluğu sayesinde tırmanışlar çok daha kolay olur. Satrai bisikletlerin chainstay uzunluğu 42 cmdir. Fakat standart tur bisikletlerine göre bagaj bağlantıları 2 cm daha geridedir. Bagajların topuklarınıza çarpmasını engellemek için bagaj bağlantıları kadronun en dış kısmına alındı.

 

Arka disc fren bağlantısı chainstay üzerinde post mount yapıdadır. Böylece çamurluk ve bagaj bağlantılarını etkilemez. Herhangi bir bagajı bisiklete takabilirsiniz.

 

Maşa üzerinde bagaj ve çamurluk bağlantısı için bütün bağlantılar vardır. Rijit yapısı sayesinde maşanın esnemesi en aza indirilmiştir. Tırmanışlarda kolaylık sağlar.

 

Park ayağı takmak için park bağlantı plakası kadroda bulunmaktadır. Bunu koyma amacımız çelik bisikletlerde kadroyu alttan üstten sıkıştırarak takılan park ayaklarının kadroya zarar vermesini engellemek. Bize sorarsanız çelik bisikletlere park ayağı takmayın,park ayağı takacaksanız da ortada bulunan özel bağlantısını kullanın.

 

Bisikleti yol gidonu ile kullanmak istiyorsanız bunun içinde kadroyu gözden geçirdik. V fren uyumluluk sorununu ortadan kaldırmak için Cantilever fren stoperleri kadroda bulunmaktadır.

 

Head tube borusu 54cm kadro için 180mm uzunluğundadır. Gün boyu dik bir oturuş pozisyonu elde etmenizi sağlar.

Ağırlık: Kadro+maşa 3,74

Renk: Space Blue (Her yıl değişmektedir.)

 

Kadro Özellikleri :

 

Double butted 4130 Chromoly, Tig Kaynak, SIL primer-Luster pearlized-Deep BB Finish boya

Vertical Dropout

10*135mm arka göbek boşluğu, 10*100mm ön göbek boşluğu

Head tube 34mm

Sele borusu 29,8mm (29,6-27,2 adaptör kadro ile gönderilmektedir.)

Sele kelepçesi 31,8mm

Bottom bracket 68mm

[elfsight_instagram_feed id=”2″]

0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boş!Mağazaya geri dön